KOULUTETUT 

ERKKAJOOGAOHJAAJAT

PÄÄKAUPUNKISEUTU

 

Anu Ihanus

anu.ihanus@gmail.com

040 821 0749

(Pääkaupunkiseutu, workshoppeja ja
näytetunteja Pohjois-karjala)

 

Emilia Lindroos

emilia.lindroos@creante.fi
040 50 26501  
(Pääkaupunkiseutu)

Hilkka Kurri

hilkka_e@hotmail.com

(Pääkaupunkiseutu)

 

Kati Raatikainen

katiraatikainen81@gmail.com

050 576 8942

(Helsinki, pääkaupunkiseutu ja Kokkola)

Merja Mäkelä
aariahyvinvointipaja@gmail.com
040 524 8199
(Pääkaupunkiseutu)

Vea Vainio
vea_vainio@hotmail.com
040 840 2900
(Pääkaupunkiseutu ja kursseja
/ näytetunteja sovitusti Oulussa)

Kirsi Kukkonen

kirkukkonen@gmail.com

040 820 8373

(Pääkaupunkiseutu)

Riina Huoso

riina-sh@hotmail.com

040 763 5327

(Pääkaupunkiseutu)

Elena Salin

elena.salin@gmail.com

040 507 9123

(Pääkaupunkiseutu)

 

VARSINAIS-SUOMI

 

Deeana Lehtinen
coachingandtherapy@gmail.com

044 088 8535
www.deeanalehtinen.com
(Turku +100-150 km, workshops & demo classes)

Minna Vainio

minna.vainio@minnavainio.com

 (Turku, Auranmaa)

Nina Ruhanen
nina.eeva@gmail.com
040 500 7682

(Turun seutu)

Pipa Hytinkoski
pipa.hytinkoski@turku.fi
040 764 9003

(Turun seutu)

Pipsa Appelblom
pipsa.appelblom@uusikaupunki.fi
050 371 3450

(Vakka-Opisto, Uusikaupunki)

Kreeta Ranki 

Klikkaa Kreetan blogiin tästä

slowyogaturku@gmail.com

045 652 7546  

(Erkkajoogaohjaajakoulutuksessa / koulutuksen vieraileva opettaja /Joogaterapiakoulutuksessa)

 

PIRKANMAA

 

Jenni Syvälä

j.syvala@gmail.com
(Tampere)

Saara Utti
saralei75@gmail.com
(Pirkanmaa, workshoppina muuallakin)

Saimi Toivonen
saimi@kehonhuolto.net
(Nokia ja lähikunnat)

Pia Heinonen

pia.t.heinonen@gmail.com

0503518280

Susanna Ylipekkala

susanna.ylipekkala@gmail.com

0443011706

MUU SUOMI

 

Terhi Jurkkola
joogahetkihohde@gmail.com
045 660 9066
(Päijät-Häme  +200km)

Tiina Tiainen
tiinatiainen@gmail.com
(Porin seutu)

Marjo Niiranen
niiranen.marjo@gmail.com
040 595 1558
(Lappeenranta, Etelä-Karjala, muu Suomi sop. mukaan)

Hanna Mantere

hanna.mantere@gmail.com

(Kymenlaakso)

Anna-Maria Laitinen
anna.maria.laitinen@gmail.com
(Keski-Suomi/Kainuu)

Anna Lamminvaara
anna.lammivaara@gmail.com

040 5348 029
(Tampere/Pirkanmaa)

Elisa Teiste
elisa.teiste@outlook.com
050 3823 402
(Riihimäki)

Heidi Teppola

teppolaheidi@gmail.com

040 8615 944

(Jyväskylä)